Vergelijk aanbiedingen

Favorieten

Javaruggen 10
8754 DA Makkum

  • Bekijk foto's
    • Fotogalerij
    • Fullscreen Foto’s
  • Beschrijving
  • Details
  • Plattegrond
  • Video
  • 360° foto's
  • Adres
  • Zon check
  • Contact informatie
€889.000,- k.k.
Verkocht

Beschrijving

+ Lees meer - Lees minder

Misschien wel de allermooiste villa op het Beachresort in Makkum! Bij deze strandvilla is de keuken tegen de achtergevel geplaatst waardoor er een zithoek aan de voorgevel is ontstaan met een fenomenaal uitzicht. Er zijn vensters vanaf de vloer tot aan het plafond geplaatst. En dat, in combinatie met de ligging direct aan het IJsselmeer, maakt deze woning zeer bijzonder.
Indeling:
Entree op de verdieping, meterkast en toilet (zwevend), ruime living met nieuwe open keuken en schuifpui naar het hardhouten terras. Vanaf het terras is er een trap naar de tuin op het zuiden. De moderne Grando keuken met inbouwapparatuur is nieuw geplaatst en is nauwelijks gebruikt. Naast de keuken bevindt zich de bijkeuken met de aansluiting voor de wasmachine en droger. De living is een aantal jaren geleden opnieuw ingericht en daarbij zijn geen concessies gedaan. Deze designmeubelen ( Linteloo bank, Pilat & Plilat tafel, vitra stoelen, Petite Friture Vertigo Lampen, enzovoort) blijven achter.

Beneden:
De slaapkamers bevinden zich op de begane grond waardoor er overdag volop genoten kan worden van het uitzicht vanuit de living. De gang geeft toegang tot de (kinder)slaapkamer. Wat is er nou leuker om als kind in een stapelbed te slapen. Deze kamer heeft een dubbel stapelbed, dus 4 bedden. Daarachter bevindt zich een 2 persoonsslaapkamer met openslaande deuren naar het terras en een pannaromaraam met zicht op het IJsselmeer. De gang geeft toegang tot de ouderslaapkamer met de eerste badkamer-en suite. Deze is uitgevoerd met ligbad, toilet en wastafel. De tweede badkamer is uitgerust met een douchecabine, dubbele wastafel en ruime 3 persoons traditionele sauna. Ook niet onbelangrijk is inpandige garage. Hier kunt u een legio aan surf-/bootspullen, tuinmeubilair en fietsen stallen. Onder de trap is nog een extra berging.

Buiten:
Door de schuifpui loopt u het hardhouten terras op. Hier is een grote hoekbank geplaats vanwaar u de surfbaai kan overzien. De houten trap verbindt dit terras met de tuin vanwaar een klein rots-trapje toegang geeft tot het strand. De tuin is zuid-west georiënteerd. U ziet de zon achter de Afsluitdijk ondergaan.

Algemeen:
567m2 eigen grond. De woning is in 2000 gebouwd en is opgetrokken uit steen en cederhout. De ramen zijn voorzien van dubbel glas. Verwarming d.m.v. vloerverwarming. Deze woning is nooit verhuurd geweest en kent weinig gebruikssporen. Verhuur is echter mogelijk. De woning is snel te aanvaarden waardoor u dit jaar nog kan gaan genieten. Daarnaast kunt u bij de woning een ligplaats (aan de IJsselmeerkant van de houten brug) kopen.

Welke waterliefhebber mogen wij blij maken met deze fantastische woning? Laat u verrassen tijdens een bezichtiging.

Villapark:
De woning is gelegen op één van de mooiste recreatieparken van Nederland. Het park is van alle luxe voorzien. Zo beschikt het over een professionele verhuurorganisatie, tennisbanen, waterfietsen, midgetgolf, grote en kleine stranden, boulevard met diverse terrassen, eetgelegenheden en winkeltjes. Door de unieke ligging aan het IJsselmeer en het natuurgebied, waar u heerlijk kunt wandelen, krijgt u direct het vakantiegevoel. Verder ligt het pittoreske vissersdorp Makkum op 5 minuten fietsen. Wat u ook zoekt: activiteiten, natuur, rust, gezelligheid… U vindt het op het Beach Resort Makkum.
Een prachtige vakantiewoning welke zeer goed te verhuren is als 8-persoonsrecreatiewoning. Een combinatie van eigen gebruik en verhuur kan ook, informeer naar de mogelijkheden.

Kenmerken

  • Overdracht
  • Object ID:
    44299
  • Prijs:
    Vraagprijs €889.000,- k.k.
  • Aanvaarding:
    In overleg
  • Beschikbaarheid
  • Status:
    Koop, Verkocht
  • Bouw
  • Object type:
    Villa, Woonhuis, Vrijstaande woning
  • Bouw periode:
    2000
  • Resort:
    ja
  • Dak
  • Soort dak:
    Lessenaardak
  • Materiaal:
    Pannen
  • Oppervlakten en inhoud
  • Woonoppervlakte:
    148 m²
  • Overige inpandige ruimte:
    10 m2
  • Volume:
    610 m3
  • Perceeloppervlakte:
    567 m²
  • Indeling
  • Kamers:
    4
  • Slaapkamers:
    3
  • Tuin
  • Berging / schuur
  • Berging / schuur:
    Aangebouwd steen (1)
  • Garage
  • Garage:
    Inpandig
  • Totaal aantal garages:
    1 garage(s)
  • Faciliteiten:
    Voorzien van verwarming, Voorzien van elektra
  • Parking
  • Parkeerfaciliteiten:
    Op eigen terrein
  • Kadastrale gegevens
  • Kadaster
    Makkum MKM00 D 798
    Oppervlakte:
    567 m²

    Omvang:
    Geheel perceel

    Soort:
    Volle eigendom

  • Perceeloppervlakte:
    567 m²

Plattegronden

Video

360° foto's

  • Adres:
    Javaruggen 10
  • Plaatsnaam:
    Makkum
  • Postcode:
    8754 DA
  • Land:
    Nederland

Zon check

Schaduw

Contact informatie

IJsselmeerwonen
IJsselmeerwonen
0515 – 22 70 42

Informeer over deze woning